Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

Leuke opkomsten aan het eind van het jaar

Tijdens het één-na-laatste-weekend van dit jaar dat we opkomsten hebben, is het druk bij Scouting Hellevoetsluis. Ouders komen helpen en ouders wacht een verrassing. Er zijn speltakken die de kou trotseren en een kampvuur gaan maken en nieuwe bevers worden geïnstalleerd en horen er voortaan helemaal bij. Volgende week zijn er weer allemaal plannen voor mooie en vooral gezellige kerstopkomsten en doen bevers en welpen met zelfgemaakte lampionnen mee met de lichtjesavond in de Vesting. Aan het einde van het jaar is er natuurlijk onze Groepsraad met na afloop een gezellige opkomst voor de vrijwilligers en het traditioneel populaire stamppottenbuffet. We bedanken onze vrijwilligers voor hun tomeloze inzet het afgelopen jaar. Geniet ook een beetje van de drukke weken voor de feestdagen …

Deel dit bericht

Share on facebook