Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

Wij gaan zorgvuldig om met jouw gegevens

Als Scoutingorganisatie verwerken wij persoonsgegevens om onze vereniging te kunnen organiseren, activiteiten uit te kunnen voeren en contact te hebben met onze leden. De gegevens van leden worden opgenomen in ons ledenadministratiesysteem Scouts Online. Als lid heb je zelf altijd inzicht in je eigen gegevens en heb je de mogelijkheid deze te bewerken of gegevens af te schermen. Hoe we met je gegevens om gaan staat beschreven op www.scouting.nl/privacy

Naast de persoonsgegevens die verwerkt zijn in Scouts Online vragen we voor een veilige begeleiding tijdens het scoutingspel en scoutingactiviteiten soms aanvullende gegevens. Hoe we met deze gegevens om gaan hebben we vastgelegd in een Privacy Statement van Scouting Hellevoetsluis, dat verder aansluit op het privacy beleid van Scouting Nederland.

Deel dit bericht

Share on facebook