Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

Maak kennis met de Baraai

Sinds 1987 zijn we heel blij met de Baraai. Dus al 30 jaar is het onze steun & toeverlaat bij vele activiteiten op het water door de jaren heen. De Baraai wordt elk jaar ingezet bij de zomerkampen van de orca’s, zeeverkenners en wilde vaart. Het schip sleept de vletten voor het winteronderhoud van het Brielse Meer naar Hellevoetsluis en terug. Tijdens de 12-uurs race op Oosterland is ie altijd van de partij en sowieso is het schip en haar bemanning paraat voor hulp waar nodig.

Of het schip nu gestouwd wordt met kampbagage en pionierpalen op dek voor het zomerkamp, of dat de krachtige motor gebruikt wordt om een bootje los te trekken, we kunnen altijd op de Baraai vertrouwen. Trots zijn onze orca’s, zeeverkenners, wildevaarders en loodsen op het schip: “hij ziet er misschien niet zo mooi uit, maar hij is wel stoer en is het sterkste van allemaal!”.

Wat basisgegevens:

  • type : motorsleepvlet
  • bouwjaar : 1968
  • motor : Detroit diesel 133 kW
  • Lengte : 12,5 mtr.
  • diepgang : 1,8 mtr.
  • ligplaats : Vestinghaven Hellevoetsluis

 (foto: wilde vaart op kamp met de Baraai en Rammus)

Deel dit bericht

Share on facebook