Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

We kunnen alle hulp gebruiken

Zo’n onderhoud is altijd veel werk … werk dat we niet uitbesteden (is te duur) maar zelf doen. De vrijwilligers van Scouting Hellevoetsluis – en dan met name de mensen van het waterwerk – zijn hier druk mee.

De coördinatie is in handen van Ruud van der Knaap.

Hij wordt ondersteund door de teams van de wilde vaart, zeeverkenners, orca’s en loodsen. Vele contacten zijn aangehaald voor vooral specifieke werkzaamheden, zoals lassen en meer technische projecten. En we zijn op zoek naar meer vrijwilligers, want … “vele handen maken licht werk“.

Wie kan en wil ons helpen?

Al is het maar een ochtendje in de week, of een keer een weekend.

Aanmelden bij Ruud : 06-57892991 (tussen 10.30 – 20.00 uur of stuur een SMS)

 

Deel dit bericht

Share on facebook