Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

Magisch kamp Voornse Trekkers Horde al ten einde

Het eerste kamp van dit jaar zit er al op. De welpen van de Voornse Trekkers Horde zijn net terug. Zij hebben er voor gekozen een weekend op kamp te gaan met twee nachten van huis. Vrijdag 21 juni gingen ze van start bij de Prinses Irene Groep in Vlaardingen en eindigde zondag 23 juni. Het kampthema ‘Geheimzinning Toverboek’ maakte het allemaal nog avontuurlijker. Tussen de buien door hebben ze als echte scoutingwelpen opdrachten uitgevoerd, vele mooie verhalen gehoord én verteld.

Lees het verslag en bekijk de foto’s op de webpagina van de Voornse Trekkers Horde: klik hier.

Of lees de leuke berichten van ouders en welpen in het gastenboek: klik hier.

Deel dit bericht

Share on facebook