Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

Op avontuur met Pippi Langkous

Als je met Pippi Langkous op kamp gaat beleef je alleen maar spannende avonturen! Dat hebben de meiden van de Shanti Horde meegemaakt tijdens hun kamp. Op een toplocatie in Zonnige Zierikzee gingen ze op onderzoek uit, haalden acrobatische toeren uit, bezochten Neetje Jans en gingen de discussie aan met de Zweedse ‘Polisi’ om Pippi te beschermen. Mooi om te zien hoe ze voor elkaar opkomen en elkaar helpen.

Na zeven dagen op kamp gingen deze welpen springend van levenslust weer terug naar huis … waar ze konden uitrusten van hun kamp.

De kampleiding had er een mooi avontuur van gemaakt en het was fijn dat ouders wilden rijden met aanhangers voor de grote hoeveelheid aan kampspullen. Topkamp! Volgend jaar weer!

Deel dit bericht

Share on facebook