Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

Op wereldreis tijdens kamp

De welpen van de Dahinda Horde gingen op kamp op wereldreis! Hoe kan dat nou, die welpen kunnen toch niet in vijf dagen de wereld rond? Natuurlijk kan dat … op kamp kan alles. Elke dag bezochten ze een ander werelddeel en beleefden mooie avonturen. Parelvissen in de Chinese zee bijvoorbeeld. En lekker eten daar in China! De welpen waren vijf dagen lang op een prachtige locatie in Bruinisse op kamp met het kampthema ‘Wereldreis’. Een echte boottocht op een viskotter vanuit de haven van Bruinisse was ook heel gaaf.

Het kampteam had een heerlijk kamp voor hun welpen georganiseerd. Heel fijn ook dat ouders extra wilden rijden met aanhangers voor bagage en fietsen. De welpen waren na vijf dagen moe en voldaan. Volgend jaar weer!

Deel dit bericht

Share on facebook