Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

Ouderopkomst 24 september 2016

Ouderopkomst 24 september
Hoe leuk is dat? Je ouders die een opkomst mee komen draaien.

Helemaal te gek natuurlijk!
Super leuk om te laten zien wat wij allemaal doen als welpen.
De keuze van de welpen viel al snel op vuur maken en dan ook nog een broodje erop bakken.
De ouders kwamen hun welpen brengen en kregen eerst een info-praatje van het bestuur.
In de tussentijd kregen onze welpen instructie over veiligheid bij het vuur maken, dit is dan ook heeeel belangrijk!! Tijdens een ren-je-rot spel met vragen over vuur, konden de welpen laten zien of zij alles goed begrepen hadden. De ouders voegde zich hier al snel bij ons. Tijd om vuur te gaan maken. Maar……… zo makkelijk is dat helemaal niet. Sommige ouders vonden, net als onze welpen, het ook best lastig om met een fire-stick een watje in vlammen te doen opgaan….
Toen dat eenmaal gelukt was hebben we een echt vuurtje aangelegd. Ook dat is best moeilijk aan te houden! 😉 Dit vuurtje aangevuld met hete briketten zorgde voor een goede basis om een broodje op te bakken.
Wat hebben we gesmuld!
Ouders bedankt voor jullie komst!
Het was echt super gezellig met jullie!

IMG 9957

Deel dit bericht

Share on facebook