Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

Plan van aanpak

Er zijn grofweg een zevental objecten in kaart gebracht waar we mee aan de slag willen gaan. Stuurhut binnen en buitenzijde, het achterdek, de kajuit, de romp, de machineruimte en … de rest. Dat gaan we niet allemaal in die 3 weken dat de Baraai in het dok ligt kunnen doen, maar we willen wel heel graag het grote werk oppakken en afronden.

In de 3 weken dat de Baraai in het droogdok staat moet alles in ieder geval onder de waterlijn gedaan worden wat nodig is en het grotere laswerk klaar zijn:

  • het schoonspuiten van de romp
  • kale plekken behandelen
  • vernieuwen van kuipranden
  • schroef poetsen
  • verven van de romp

Voldoende werk om veel vrijwilligers aan het werk te zetten!

Deel dit bericht

Share on facebook