Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

Roei- zeil- & Wrikwedstrijden: RZW

alt 

Onderweg naar de start …

 

Hoe leuk scouting is, was ook te zien in het weekend van 13 september bij ZVC ‘De Visserij’ aan het Brielse Meer. Daar hield het waterwerk uit de hele regio de jaarlijkse RZW-wedstrijden. Wat is dat gezellig! Zoveel scouts, tenten en heel veel boten: vletten, onze eigen Baraai en diverse wachtschepen. Mensen in het water, op het water en langs het water. De wedstrijden en alle activiteiten daaromheen … en dan de bekende stem van ‘onze’ Joost van Niel die het verloop van de wedstrijden op een geweldige manier aan elkaar praat. Complimenten Joost: heb je fantastisch gedaan!

Het resultaat : 

 

Het resultaat van de roei-, zeil- en wrikwedstrijden mag er zijn:

  • Onze zeeverkenners met de 1622:2e bij het korte afstand roeien en bij het wrikken
  • Onze zeeverkenners met de 614: 1e bij het korte afstand roeien en 2e bij het wrikken
  • Onze zeeverkenners met de 308: 3e bij het korte afstand roeien, 2e bij het lange afstand roeien en 1e bij het wrikken
  • Onze Wilde vaart met de 613: 3e bij het korte afstand roeien en het wrikken en 1ste bij het lange afstand roeien.
  • Onze loodsen/leiding vielen met de 999 helaas net buiten de prijzen: jammer want ze gingen als een speer en hadden zeker meer verdiend. 

Goed gedaan waterscouts! Zoveel prijzen in de wacht gesleept; bij de RSW zijn ze er jaloers op 😉

De leiding van de zeeverkenners en wilde vaart verdient en dik compliment: wat een werk is er ook hiervoor weer verzet en wat hebben jullie veel jongeren weer een geweldig weekend bezorgd. Dat het weer zo meezat heeft natuurlijk ook een duit in het zakje gedaan. 

Deel dit bericht

Share on facebook