Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

Scouts on Ice

De eerste opkomst van het nieuwe jaar hebben de Luchtverkenners van Scouting Hellevoetsluis op het ijs door gebracht. Het was een mooie dag om te gaan schaatsen op natuur ijs in de Veste nabij de vestingpoort. Na dat alle Luchtverkenners hun schaatsen onder hadden gebonden kon de pret beginnen. Na een tijdje kwamen ook de anderen speltakken naar het ijs en werd het een gezellige drukte van scouts, kabouters en rowans. Er werd ijshockey gespeeld en andere leuke spelen of je kon gewoon een tochtje schaatsen over de gracht. Door de zeeverkenners leiding had warme chocolademelk gemaakt. Voordat we het wisten was het al weer tijd om naar het fort te gaan om lekker op te warmen.

{gallery}09scoutsonice{/gallery}

Alle foto’s staan hier in het album "Scouts on Ice"

 

 

Deel dit bericht

Share on facebook