Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

Sinterklaas en Pieten op bezoek

Op de dag dat Sinterklaas in Hellevoetsluis aan kwam met zijn pieten gingen onze jongste scouts natuurlijk kijken. Ze stonden langs de kade enthousiast te zwaaien en te roepen. Pieten renden met ze mee terug naar Fort Haerlem waar ze maar wat graag met iedereen op de foto wilden. Want pieten kunnen net zo lekker gek doen als onze scouts. Dat zagen we ook toen Sinterklaas zelf op bezoek kwam. Nou ja, hij kwam niet naar binnen, maar er was een mooi versierde tent opgezet met een fijne stoel voor de goedheiligman. De bevers en welpen konden gezellig langs komen. Natuurlijk waren er mooie verhalen en kleine kadootjes voor iedereen. Ontzettend fijn dat hij weer op bezoek kan komen.

We hebben genoten van het Sinterklaas en Pietenfeest in 2021!

Deel dit bericht

Share on facebook