Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

Volop kerstsfeer bij Scouting

Wat een geweldige sfeer voor de deur van Fort Haerlem bij de laatste opkomst in 2021. Een stemmig kerstmuziekje, winterse sneeuw en overheerlijke versgebakken oliebollen. En wat zag iedereen er prachtig uit! Er werd ook veel lekkers naar binnen gebracht voor een brunch, lunch of high tea met hun scoutingvrienden. Achter elke deur van de speltakken was er een heerlijke kerstsfeer: gepionierde kerststerren kregen verlichting, kerstmaaltijden werden klaargemaakt, kerstbuffetten werden uitgestald, een kerstfilm werd gekeken en natuurlijk een werd het kerst-weerwolven-van-wakkerdam gespeeld. Ach, het was een mooie afsluiting van het jaar.

We hebben genoten van een mooi kerstopkomst met scoutingvrienden!

Deel dit bericht

Share on facebook