Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

Sinterklaas was op bezoek!

 

 title

Het gonsde in het Fort … Sinterklaas kwam op bezoek! Vol verwachting werd hij opgewacht door de bevers, die blij verrast en toch nog wat afwachtend waren. Sinterklaas bezocht de bevers, de welpen van de Shanti Horde, de welpen van de Voornse Trekkers Horde en de welpen van de Rimboe Horde. Het was geweldig ! Sinterklaas had alle tijd en zijn pieten stonden hem bij toen er ook nog spelletjes gespeeld moesten worden … handig die pieten.

En alsof de bakpieten ook in het Fort bezig waren, rook het heerlijk naar speculaas. Goeie actie landverkenners en rowan/sherpa’s ! De uitgelaten sfeer onder de kinderen, jong-en-oud, was aanstekelijk. Er waren cadeautjes, groot en klein, maar dat zal geen verrassing zijn. Met vrolijke liedjes op swingende muziek, werden Sinterklaas en zijn pieten uitgezwaaid … “tot volgend jaar!”

Klik hier voor foto’s.

Deel dit bericht

Share on facebook