Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

We waren er bij !

 alt

Sinterklaas kwam zaterdag mooi op tijd aan in de haven van Hellevoetsluis. Voor de draaibrug legde de boot aan en werd de sint verwelkomd door burgemeester Van Heijningen. Zwarte pieten deden natuurlijk lekker gek en deelden snoep uit. De zeeverkenners regelden en bewaakten traditioneel de dranghekken. Achter de dranghekken stonden heel veel kinderen met hun (groot)ouders uit Hellevoetsluis én ook onze bevers en welpen. We hebben zelfs orca’s gezien. Eéntje eet zelfs uit de hand van zwarte piet …

Terug op het fort rook het heerlijk naar … pepernoten! De luchtverkenners hebben zich helemaal uitgeleefd en pepernoten gebakken.

Voor 30 november hebben we Sinterklaas uitgenodigd om bij de bevers en welpen op bezoek te komen. We hopen natuurlijk dat hij komt, want dat is iets om naar uit te kijken. Veel van de oudere speltakken vieren de verjaardag van Sinterklaas natuurlijk ook … met alle voorpret die daarbij hoort.

Deel dit bericht

Share on facebook