Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

Spannend nachtje op het fort voor de bevers

Onze bevers hebben een nachtje in Fort Haerlem geslapen. Spannend was dat!

Bekijk ook de foto’s in het foto-album op deze website!

 

De nacht van vrijdag 21 juni op zaterdag 22 juni logeerde 9 bevers in hun eigen beverlokaal. Aangekomen met papa en mama gingen de bevers aan de slag met luchtbedden opblazen of het matrasje neerleggen, de pyjama klaarleggen en toen: filmavond! Samen kijken naar Hanekam de Rocker. Net als in de bioscoop een pauze met drinken en chippies en daarna naar bed …

 


Op zo’n vreemde plek duurt het natuurlijk wel even voordat iedereen sliep, maar het ging heel goed. De volgende ochtend, zaterdag, hebben ze met elkaar ontbeten in het leidinglokaal. Daar komen ze normaal nooit!

Ze konden nog even vrij spelen voor de gewone gezellige opkomst van 10 tot 12 uur, waar ook de bevers kwamen die (nog) niet zijn blijven slapen. Het was een prachtig avontuur, waarvan foto’s te vinden zijn in het foto-album van deze website.

Wil jij dit ook wel eens meemaken? Kom dan gerust een keer kijken!

Na de grote vakantie ben je van harte welkom: iedere zaterdag van 10 tot 12 uur zijn we er.

Groetjes van Sterre, Stanley en Rebbel

Deel dit bericht

Share on facebook