Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

Vletten in winteronderhoud

pfff … oorverdovend is het in het hok op Oosterland waar de jongens en meisjes zeeverkenners met schuurmachines, schrapers en opzwepende muziek een vlet onder handen nemen. Bijna elke zaterdagmiddag zijn zij deze maanden op Oosterland te vinden voor het winteronderhoud aan de vletten waarmee ze vanaf april tot aan oktober met veel plezier op het Brielse Meer varen. En omdat ze niet allemaal tegelijk aan een vlet kunnen werken is de tafel maar uit elkaar gehaald en wordt deze voorzien een vrolijk caribisch kleurtje. Al met al een flinke klus om vijf vletten weer netjes in de verf te krijgen … respect.

Ondertussen bespreken ze met elkaar de plannen om de boten strakjes bij Nawaka speciaal te maken … iets wordt in de mast gehangen, maar we verklappen hier nog niet wat!

Deel dit bericht

Share on facebook