Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

Word lid van Scouting Hellevoetsluis!

 

Scouting Hellevoetsluis is de meest diverse club van de regio met een veelzijdig spelaanbod bij verschillende speltakken (groepen) aangepast naar leeftijd en interesses van het jeugdlid!

Bevers en Welpen bieden elke week een veelzijdig spelaanbod voor de kinderen van groep 2 t/m groep 6. Scouting Hellevoetsluis heeft een bever groep voor de allerkleinstewaar je vervolgens kan doorstromen naar de welpen. Scouting Hellevoetsluis heeft drie groepen (Hordes).
Rimboe Horde
Shanti Horde (alleen meisjes)
Voornse Trekkers Horde


Verkenners
– Ben je gek op pionieren, vuurtje maken en gewoon lekker actief bezig zijn dan bieden de landverkenners elke week een avontuurlijk programma.De toekomstige piloten onder ons kunnen terecht bij de luchtverkenners. Eigenlijk zin in van alles wat kom dan eens kijken bij de Amfibieën.


Jongeren & Stam
– Rowans Sherpas en opvolgend de Pivo’s zijn groepen waar de leden zelfstandig een programma maken.

http://www.scoutinghellevoetsluis.nl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=8&Itemid=36
Waterscouts
Hellevoetsluis is een watersportstad bij uitstek. De speltakken (van jong naar oud) Orca’s, Zeeverkenners, Wildevaart en Loodsen van onze groep bieden kinderen diverse mogelijkheden op, rondom en in het water.

 

Scouting voor alle leeftijden– Spel en programma wordt mogelijk gemaakt door de vele vrijwilligers van Scouting Hellevoetsluis. Heb je zin om je in te zetten en nieuwe contacten te maken? Dat kan als kaderlid, Plusscout of als lid van het uitzendbureau.

  • Wil je meer informatie kies in de rechterkolom je leeftijd of groep op school;

  • Wil je lid worden kom dan zaterdagochtend langs! Dit is ons adres;

  • {rokbox text=|Lees|}http://issuu.com/hgroeneweg/docs/scoutinghellevoetsluis?mode=window&backgroundColor=%23222222{/rokbox}het allemaal in de {rokbox text=|Scouts Info;|}http://issuu.com/hgroeneweg/docs/scoutinghellevoetsluis?mode=window&backgroundColor=%23222222{/rokbox}

  • Ik wil me {rokbox title=|meld je aan!| text=|aanmelden!|}index.php?option=com_chronoforms&chronoform=AanmeldFormulierScoutingHellevoetsluis&tmpl=component{/rokbox}

Deel dit bericht

Share on facebook