Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

Voorproefje van de zomer

 

Op zaterdag 16 februari hebben de bevers het Zomerfeest gevierd!

Raar? Nee hoor, heel logisch en ze doen het elk jaar! Lekker in je zomerse kleren in een warm lokaal net doen of de winterkou is vertrokken en de zomer eindelijk is begonnen. Er zijn tenten gebouwd, er is gepicknickt en ze hebben de Belgische Stoelendans en de Zombie Polonaise gedaan!

Raar? Nee hoor, dat is bij onze bevers heel gewoon …


Ben je nieuwsgierig geworden en zit je in groep 2 of 3? Kom gewoon een keer een kijke bij onze bevers nemen. We zijn er elke zaterdag van 10 tot 12 uur (of kijk in de agenda of er iets bijzonders is die zaterdag). Ook voor kinderen vanaf groep 4 hebben we leuke speltakken, zelfs volwassenen kunnen bij ons een plekje vinden als bijvoorbeeld leiding in een team.

Deel dit bericht

Share on facebook