Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

Bevers slapen op het fort

alt 

Negen stoere bevers hebben de nacht van 28 februari op 1 maart op het fort geslapen. Natuurlijk zijn er allemaal leuke dingen gedaan. Er is lekker gegeten en film gekeken. Ze hebben leuke spelletjes gedaan en uiteindelijk zijn ze in hun slaapzak gekropen voor een nachtje op het fort. Wat bleek … geen enkel probleem voor deze stoere jongens en meisjes. Terwijl het buiten regende en koud was, hadden de bevers zich teruggetrokken in hun eigen lokaal.

De volgende ochtend was het even hectisch. Tenslotte moesten ze weer fris gewassen, gegeten hebben, alles weer opgeruimd en ingepakt hebben en aangekleed klaar staan voor de gewone opkomst. Jazeker, om 10 uur kwamen de andere bevers er gezellig bij voor de normale opkomst.

Hopelijk hebben ze de smaak te pakken voor nóg een nachtje op het fort, maar dan over een tijdje. Eerst wil de leiding even uitrusten. 

 

Deel dit bericht

Share on facebook