Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

Versterking beverteam gezocht

altTanja en Marieke vinden het jammer dat Danny na de zomer stopt bij de bevers.

Onze bevers zijn de onze toekomst. Kinderen vanaf 5 jaar kunnen bij scouting beginnen en komen binnen bij de bevers. Ze groeien op binnen scouting. Vele explorers van nu, zijn als bever bij ons begonnen.

Bevers leren het scoutingspel op een speelse manier in een eigen wereld ‘Hotsjietonia’ waarin ze actief werken aan de basiswaardes van scouting: respect en waardering voor een ander kind en de natuur. Deze jongste scouts hebben dan ook een heel actief en enthousiast leidingteam. Na de zomer zal Danny (Stanley Stekker voor de kinderen) overvliegen naar de luchtverkenners en wordt daar leiding. Dat betekent dat we actief op zoek zijn naar versterking van het beverteam. Lijkt het je wat of weet je iemand? Neem dan contact op met onze groepsbegeleider Ivo Kooijman, bereikbaar op ml-groepsbegeleiders@scoutinghellevoetsluis.nl.  

 

Deel dit bericht

Share on facebook