Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

Doe mee met Sam’s Kledingactie


 

 

Op 6 en 7 oktober vindt in Hellevoetsluis de kledinginzamelingsactie van Sam’s Kledingactie voor Mensen in Nood plaats. U kunt dan op vrijdag 6 oktober van 19:00 tot 20:00 uur uw goede, nog draagbare kleding, schoeisel en huishoudtextiel in gesloten plastic zakken afgeven bij:

Scouting Hellevoetsluis
Plein Fort Haerlem 1
Hellevoetsluis

De opbrengst van de ingezamelde kleding gaat naar de projecten van Cordaid Mensen in Nood. Al een aantal jaren steunt Sam’s kledingactie het Droogte Cyclus Project in Kenia. In dit project wordt de lokale bevolking geleerd om zich te wapenen tegen de droogte.

Voor meer informatie over Sam’s Kledingactie en de gesteunde projecten kunt u kijken op www.samskledingactie.nl of bellen naar 073-687 10 60.

Deel dit bericht

Share on facebook