Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

Een eigen pagina binnen de website van Scouting Hellevoetsluis.

 

 

Een nieuwe site en dus een nieuwe plek om jullie op de hoogte te brengen van wat wij allemaal doen en gaan doen!

Sinds kort hebben we ook een eigen pagina op Facebook. Voor ons als leiding even wennen, maar ook voor jullie is het nieuw. We hopen dat jullie ook veel plezier gaan beleven met het volgen van onze belevenissen bij de Voornse Trekkers Horde zowel hier op de website als op onze Facebookpagina. Onze oude website wordt opgeheven en we pakken hier de draad weer op. Ook hier komt het nieuws te staan, gaan we de agenda vullen en besteden we aandacht aan alles wat we beleven.

Kortom ook voor ons een nieuwe uitdaging, maar één die we met veel plezier aangaan!

Klik gerust eens rond op onze mooie website!

Deel dit bericht

Share on facebook