Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

Elke dag feest bij de orca’s op kamp

Staan de orca’s daar nu echt met een Unox-muts op de foto? Het was toch heerlijk weer tijdens het kamp? Ja, maar als je ‘Feest’ als kampthema hebt, dan kan het zomaar zijn dat je op een zomerse dag een Nieuwjaarsduik neemt. Ook wel weer ideaal vanaf hun kamplocatie op een eiland in de Brabantse Biesbosch. Ze hebben heel wat uurtjes op het water gezeten en spannende tochten door de kreekjes in de Biesbosch opgezocht. En dat afgewisseld met steeds een feestje, dat levert een mooi kamp op. Ook aardig dat hun buren de zeeverkenners waren dus kon er vanuit de kampbubbels wel eens gestreden worden.

De kampleiding had het prima voor elkaar. Logistiek altijd een uitdaging om op een eiland te gaan zitten, maar goede voorbereiding en hulp van ouders bij het inpakken, uitpakken en rijden met aanhangers zorgden er voor dat er volop genoten kon worden van het kamp. Bedankt en volgend jaar weer! O, dan gaan ze naar Nawaka. Wordt ook heel gaaf!

Deel dit bericht

Share on facebook