Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

The sky is the limit …

Dat doen alleen de luchtverkenners … vliegen op kamp. Nee, nee, ze gingen met de fiets op kamp en dat vliegen deden ze in een klein vliegtuig, zittend naast de piloot. Hoe gaaf is dat! Een enkeling mocht en durfde zelf de knuppel vast te houden en te vliegen. De luchtverkenners gingen op de fiets naar Delft om daar op een heel gaaf kampterrein hun tenten op te zetten. Ze zijn daar lekker actief geweest met het thema Expeditie Robinson met spannende raadsels en uitdagingen. Ze hebben de grachten in Delft verkend en zich helemaal uitgeleefd. De fietstocht naar huis leek dan ook langer dan de heenreis, met zo’n kamp nog in je benen.

De kampleiding is helemaal losgegaan voor dit kamp en het was heel sportief van ouders om ‘even’ mee te fietsen. Ook fijn dat ouders wilden rijden met aanhangers voor alle kampspullen. Het was een supergaaf kamp. Volgend jaar weer!

Deel dit bericht

Share on facebook