Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

GEEN opkomsten tot en met 30 april 2020

Opnieuw wordt de periode verlengd dat wij GEEN scouting-opkomsten en activiteiten houden tot en met 30 april. Daarbij zitten ook al wat grotere activiteiten zoals het kamp van de welpen van de Voornse Trekkers Horde, het omvaarweekend en St. Joris. Landelijk en regionaal zijn alle activiteiten tot en met mei afgelast. Wij zullen medio april – en zoveel eerder als noodzakelijk is – besluiten of onze activiteiten in mei door kunnen gaan. 
 
In deze onzekere tijden waarin de ontwikkelingen elkaar snel opvolgen staat de gezondheid van onze vrijwilligers en leden – zonder enige twijfel – op de eerste plaats. 
 
Er zijn al prachtige initiatieven om van offline naar online scouting te gaan.
 
Pas goed op jezelf en de mensen om je heen.
 

Deel dit bericht

Share on facebook