Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

Gillwell das voor Bram Kap!

Bestuurslid Bram Kap heeft zaterdag 20 september voor het overzwemmen zijn Gillwelldas gekregen. Bram kreeg vorig jaar voor zijn vijftigste verjaardag de Gillwellcursus cadeau. Deze cursus is bedoeld voor ervaren leiding/bestuurders die een verdere verdiepingsslag willen maken, waarbij hun eigen denken en handelen centraal staat. Een zware cursus waarbij de cursisten met zichzelf geconfronteerd worden. In de historie van onze groep zijn maar maar enkele Scouts te vinden die deze cursus gevolgd hebben. Bram kreeg de beige das met bijbehorende kralen uitgereikt door Arend Siebelhof, één van onze ereleden die Brams begeleider was tijdens de cursus.

{gallery}08gillwelldasbram{/gallery}

Deel dit bericht

Share on facebook