Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

“Ja! Ik ga mee op het Zomerkamp 2017”

Van 8 juli tot en met 15 juli gaan de Orca’s weer op zomerkamp!

Wil jij ook mee met deze te gekke week vol met zeilen, spelletjes en gezelligheid, schrijf je dan nu in via de onderstaande link. Waar we naartoe gaan en wat het thema is, blijft nog even een verrassing, maar het wordt in elk geval een super leuke week! 

Je kunt het beste eerst inloggen bij https://sol.scouting.nl voor je op de link klikt. Als je dat doet, dan kom je direct in het inschrijfformulier. Weet je je inloggegevens niet meer of heb je je lidnummer nodig? Kijk dan even op de adressticker van het Scouting Magazine. Jouw lidnummer staat boven je naam.

Ja ik wil mee!

Wij zien jullie aanmeldingen graag tegemoet. Zijn er nog vragen, neem dan contact op met de leiding (Anna of Denise).

Deel dit bericht

Share on facebook