Sponsor ons met :

Logo Scouting Hellevoetsluis liggend

Sint Joris een spetterend feest!

De Kookwedstrijd

Regen en nog is regen! Sint Joris was dit jaar erg nat, maar dat mocht de pret niet drukken. De vele scouts maakten er dit jaar weer een groot feest van. De dag begon met de kookwedstrijd tussen de verschillende speltakken. Veel gerechten waren erg origineel en creatief en alles is natuurlijk hygiënisch bereid. {gallery}08sintjoris{/gallery}

Het Kampvuur

Iedereen zat lekker droog door de geïmproviseerde overkapping gemaakt van dekzeilen. Showmasters Joost en Arno zorgde ook dit jaar weer voor geweldig programma met oa. Sketches  van de speltakken afgewisseld met vele bekende kampvuur liedjes en de jell’s van Arno.

Kijk in ons ook in ons foto album als je nog meer wilt bekijken

Deel dit bericht

Share on facebook